Bulevard "Knyaginya Maria Luiza" 102,
1202 Tsentralna Zhp Gara, Sofia, Bulgaria

Hakkımızda/Biz kimiz?

Panorama Trans, modern ve üst düzey yolcu taşımacılığı ve konaklama hizmeti vermektedir. Hızlı, güvenilir, zarif ve konforlu bir şekilde tasarlanmış otobüs yolculuğu sunuyoruz. Şirketimiz 2019 yılında, üst düzey müşteri memnuniyeti ve seyahat deneyimi sunmak amacıyla, yolculuğumuzun başladığı Sofya, Bulgaristan’da kurulmuştur. Ana hattımız İstanbul, Türkiye’den Bulgaristan’a ve geri dönüşlerde isteğe bağlı destinasyonlara sahiptir

  • Blagoevgrad (Bulgaristan)
  • Sofya, Bulgaristan)
  • Plovdiv (Bulgaristan)
  • Haskovo (Bulgaristan)
  • İstanbul (Türkiye)

En büyük değerlerimiz ve misyonlarımız arasında, müşterilerimizin güven ve sadakat kazanacakları uygun fiyatlı ancak benzersiz bir deneyim sunmak bulunmaktadır. Panorama Trans personelimiz; eğitimli, otobüs taşımacılığı ve otelcilik alanında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe ilk tercihiniz olmayı hedeflediğimiz için seyahat rotalarımızı optimize etme ve bunları çeşitli destinasyon seçenekleriyle genişletme eğilimindeyiz.

Size hizmetlerimizi sunmak için profesyonel, yüksek kaliteli ve yenilikçi yollarımızı kabul ettiğinizi umuyoruz.
Sadakat, güven ve en uygun müşteri hizmetleri önceliklerimiz ve temel değerlerimizdir.

Amacımız ve misyonumuz, geleneksel otobüs yolculuğunu dijitalleştirmek ve çevrimiçi satın alma ve bilgi sunan e-bilet sistemimiz gibi teknoloji dostu seçenekler sunmaktır. Ayrıca yolculuğunuz esnasında ücretsiz Wi-Fi, kahve ve su, mükemmel müşteri hizmetleri ve yardım sunuyoruz.

Panorama Trans, müşteri memnuniyetine ve yeniliğe sürekli olarak değer katmaktadır. Seyahat deneyiminizi optimize etmek ve uygun fiyatları korumak için seçenekler aramaya devam edeceğiz. Personelimiz bizimle seyahatiniz için rezervasyon/planlama sırasında gerekli her türlü yardım için hazırdır. Siz ve aileniz için güvenli bir şekilde seyahat etmeniz ve en iyi deneyimi yaşamanız için en iyi seçenekleri seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bir sonraki seyahatinizde sizinle görüşmeyi dört gözle bekliyoruz,

Panorama Trans Takımı